Reebok Easy Tone - hubněte každým krokem!

Vážení zákazníci

Dovolujeme si Vás upozornit na prodej nové kolekce Reebok zejména obuvi pro ženy Reebok Easy Tone. Přečtě te si v čem je tato nová koncepce odlišná od běžných bot jiných značek.

 

 

Jak Reebok EasyTone fungují?

Technologie EasyTone je založena na balančních polštářích umístěných pod patou a špičkou v podrážce boty, které při chůzi vytvářejí mírnou nestabilitu, a tak nutí při chůzi klíčové svaly dolních partií k vyšší aktivaci. Pocit při nošení EasyTone a jejich účinek je možné přirovnat k chůzi po písku nebo cvičení na balančních míčích.

Na jaké použití jsou boty EasyTone vhodné?

EasyTone jsou navrženy s ohledem na módní styl, proto jsou vhodné na každodenní nošení – počínaje cestou do práce nebo do školy až po nákupy či procházky se psem – prostě na vše, co během dne děláte! Během nošení vám pomáhají formovat klíčové svaly dolních partií, takže si skvělou postavu jednoduše vychodíte!

Které svaly pomáhají Reebok EasyTone formovat?

Ty nejdůležitější svaly nohou a hýždí – formování je zaměřeno na velký hýžďový sval, svaly zadních stehen a lýtkový sval.

Jak dlouho je potřeba v EasyTone chodit, aby se dostavil jejich účinek?

Stačí 2 - 3krát týdně boty nazout a vyrazit v nich třeba na nákupy. Je to jako se cvičením – čím víc EasyTone budete nosit, tím rychleji se účinek dostaví.

Existuje při nošení Reebok EasyTone nějaké riziko poranění?

Vzhledem k mírné nestabilitě balančních polštářů se raději vyhněte sportům s nepředvídatelnými pohyby ze strany na stranu, jako je například tenis nebo basketbal. Všechny ostatní aktivity jsou vhodné a žádoucí. Pokud máte přesto obavy, poraďte se se svým lékařem.

Opotřebují se balanční polštáře, nebo hrozí jejich prasknutí?

Balanční polštáře prošly náročným testováním a jsou velmi odolné.