REEBOK ZigTech

Poznejte boty Reebok ZigTech,
které vám dodají proud energie!

Unikátní technologie

Reebok přichází se zcela novým, technologicky nejpokročilejším konceptem běžecké a tréninkové obuvi – Reebok ZigTech. Technologie obuvi ZigTech byla vyvíjena s ohledem na maximalizaci zachování energie a snižování opotřebení klíčových svalů na nohou.
Inovativní ZigTech cik-cak podrážka optimálně absorbuje náraz paty v došlapu a vyšle vlnu energie podél jednotlivých cik-cak jednotek po celé délce boty, čímž pohání běžce vpřed s každým jeho dalším krokem a stimuluje ho k vyšším sportovním výkonům.
 

A výsledek?

Návrat energie v kombinaci s efektivním tlumením s sebou přináší až o 20 % nižší opotřebení klíčových šlach a svalů na nohou, takže vaše svaly nemusejí pracovat tolik jako při běžném tréninku. ZigTech tedy znamená jediné: VÍCE ENERGIE PRO VAŠE TĚLO!

Nový trend? Minimalistický design s výraznými prvky

Vlastnosti nové ZigTech technologie pro ideální absorbování a přenos energie z došlapu v kombinaci s minimalistickým designem svršku posouvají hranice a udávají nový směr standardní běžecké a tréninkové obuvi. Pokud jste příznivci progresivního designu obuvi, pak pro vás bude kombinace lehkých syntetických materiálů s unikátní cik-cak podrážkou v kontrastní barvě ideální volbou! Kromě toho, že jsou ZigTech lehké a flexibilní, je většina modelů vybavena bezešvou technologií SmoothFit, díky níž perfektně padnou a poskytují maximální komfort.

Naší nabídku naleznete zde

Tato videa stojí za to shlédnout